Suché zmesi


Ponúkame vám to najlepšie za najlepšiu cenu - suché zmesi Cemix, vyrábané na Záhorí v Malých Levároch. Pri nákupe materiálu nad 1 000 € vám ho na vašu stavbu do vzdialenosti 30 km od Malaciek či Senice dovezieme zdarma.   

Suché zmesi predstavujú skupinu materiálov, kam patria omietky, malty, potery, tmely a špeciálne výrobky. V našej ponuke predávame všetky spomínané výrobky od spoločnosti Cemix. Podľa Európskej normy musí každý z týchto výrobkov spĺňať dané kritéria a delia sa do tried podľa vlastností a použitia. V mnohých iných predajniach stavebnín vás šokujú lacnými výrobkami, pričom ale nemôžete veriť ani ich názvu každý výrobok má svoju triedu. Pre názornosť jeden príklad: zaužívaný názov výrobku Flex kleber používa konkurencia pre výrobky vyrobené podľa tried C1T u nás Lepidlo Gres 035, trieda C2T lepidlo Flex klasik 075 a trieda C2TES1 lepidlo Flex Extra 045. Slušný výrobca tieto triedy uvádza vo svojom cenníku a na obaloch výrobkov.
Často vám majstri hovoria výrobcu a názov výrobku s ktorým chcú robiť. Poznačte si ich a príďte si k nám vybrať výrobok od spoločnosti Cemix zodpovedajúcej kvality, no za výhodnejšiu cenu.

Na vrch stránky
Na vrch stránky