Strešné príslušenstvo


Ponúkame Vám najširší výber strešného príslušenstva na Záhorí od výrobcov Mage, KJG, Baufan, DuPont, Kronopol, Bauchemie, Cidem, Tyvek, OSB, Cetris. s dlhodobou tradíciou,  veľkým podielom na trhu a samozrejme s vysokou kvalitou, životnosťou a vynikajúcim vzhľadom po mnohých rokoch. 

Strešné príslušenstvo je najrýchlejšie napredujúcim odvetvím stavebníctva. Dvanásť rokov pôsobenia našej spoločnosti na trhu je cestou plnou skúseností, po ktorej sme dospeli k názoru, že dobrá cena nesmie byť odrazom nízkej kvality. Preto sme vylúčili výrobky z PVC a iných moderných materiálov. V súčasnosti ponúkame zákazníkom strešné príslušenstvo len z materiálov, ktoré nepodliehajú korózii, pôsobeniu UV žiarenia, kyslým dažďom a pod. Napríklad plechy a klampiarske výrobky z hliníka, medi a titánzinku ako aj krytinu a prestupové škridle s pálenej hliny.
Ak potrebné druhy tovaru na našom trhu uvedené vlastnosti nemajú , ponúkame výrobky, ktoré majú dokázanú minimálne päťdesiatročnú životnosť priamo na strechách. Napríklad neodporúčame zákazníkom nové lepené alebo lisované podstrešné fólie, ktoré sú na trhu 15 rokov, ale predávame podstrešné fólie značky Tyvek, ktoré sú na strechách vyše 50 rokov a stále sú funkčné.

Na vrch stránky
Na vrch stránky