Podkrovie


Navrhneme vám priečky a stropy s vynikajúcimi vlastnosťami z materiálov od značiek Knauinsulation, Lafarge, AMF, Nobasil, Staroprofile, SG Fix, Kronopol, DuPont, JUTA a Cidem a k tomu Vám odporučíme realizačnú firmu. Tovar v hodnote nad 2.400 € s DPH vám do 30 km od Senice a Malaciek dovezieme zdarma. 

Podkrovie poskytuje možnosť rozšíriť obývateľnú plochu v rodinnom dome, oddeliť napríklad niektoré časti domácnosti a získať atraktívny životný priestor so širokými možnosťami jeho členenia suchou výstavbou.
Suchá výstavba dosiahla tak vysokú technickú úroveň, že umožňuje bezproblémovú premenu podkrovných priestorov na obytné miestnosti. Súvisí s tým však i nutnosť odbornej realizácie. Podkrovie rodinného domu je po jeho streche najnáročnejšie na dodržiavanie technológií a správny výber použitých materiálov.
V spoločenskom povedomí stále pretrváva mierna nedôvera voči „výkonnosti“ tepelnej a zvukovej izolácie. V skutočnosti však nesvedčia i nedostatočných vlastnostiach materiálu, ale o skúsenosti so zlým prevedením, nedodržaním postupu práce či nedostatočným množstvom izolácie. Spoľahnite sa na nás a ručíme vám za to, že zabudnete na všetky pochybnosti.
 

Na vrch stránky
Na vrch stránky