Komínové systémy


Z desiatky výrobcov komínov na trhu ponúkame výrobky spoločností Ciko a Schiedel, pretože len títo dvaja výrobcovia majú kompletnú ponuku komínov pre všetky spotrebiče. Stále máme pre Vás akciové modely obidvoch výrobcov, napríklad teraz 6m komín Ciko 3V Univerzál za 630 € vrátane DPH.

CIKO je oproti iným výrobcom komínových systémov originálny svojim prístupom k skladbe komína a vďaka brúseným tehlovým tvarovkám na plášť komína sa stavia rýchlo a presne. Naša spoločnosť je regionálnym distribútorom tehlových komínových systémov CIKO pre celé Záhorie. Vďaka prístupnej cene, 30 ročnej záruke a dostatku zaškolených realizačných firiem sme lídrom v predaji komínových systémov v našom regióne. Všetky systémy tehlových komínov CIKO nájdete vystavené u nás v predajniach a sú okamžite k odberu.

SCHIEDEL komínové systémy  sú lídrom slovenského trhu komínov. 60 rokov tradície a vlastného vývoja sa odzrkadľuje v povesti výrobcu a šírke jeho produkcie.
Pri návšteve predajne KrytStavu si vyberiete z kompletnej ponuky komínov Schiedel, no v našom sortimente máme pre vás i alternatívu kvalitnejších a dokonalejších komínov CIKO za priaznivejšiu cenu.
 

Na vrch stránky
Na vrch stránky