Dvere


Pre kvalitu, veľký výber a vynikajúce dizajnové riešenia sme stavili na dvere Porta Doors. Najlepší argument  je vidieť ich osobne. Príďte si vybrať svoje dvere do našich galérií v Senici a Malackách. Naši pracovníci vám poradia a pomôžu zladiť vybraný typ s nábytkom i s prinesenými vzorkami vašich podlahových krytín a náterov stien. 

Dvere sú konštrukcia v stene, ktorá umožňuje ľahkú zmenu otvoreného priestoru na zavretú miestnosť a opačne. Účelom otvoru je možnosť priechodu ľudí, zvierat, vzduchu, svetla, zvuku... Keď ich zatvoríme, získame súkromie a pri špeciálnych dverách i ochranu. To všetko bolo v histórii sprevádzané neuveriteľným množstvom variácií ich prevedenia a použitých materiálov.

Úvod

Ponúkame vám veľký výber dverí a zárubní do novostavby ako aj pre rekonštrukciu v obývaných domácnostiach. Radi vás uvítame a prevedieme vás našou galériou predávaných modelov s množstvom povrchových úprav a druhov kovania.
Nákup dverí na novostavbu začína správnym otvorom v stene, aby sme pre vás určite objednali správne zárubne. Nespoliehajte sa na realizátora stavby. Pred montážou vám dvere zameria náš odborník a keď budete poznať veľkosť, radi vás uvítame, poradíme a ponúkneme vám modely na výber. Vaše dvere na zákazku presne podľa výberu vám dodáme a zdarma dovezieme. Odporučíme vám, samozrejme, aj realizačnú firmu, ktorá vám ich odborne a čisto nainštaluje i so zámkami a kovaním. Profesionálna montáž je podmienkou dokonalej inštalácie dverí i záruky. Len my vám však pri rekonštrukcii ponúkame jedinečné riešenie montáže obložkových zárubní bez búrania starých zárubní a so zachovaním pôvodnej šírky dverí.

Na vrch stránky
Na vrch stránky